EBOOK.PL

http://www.ebook.pl/

EBOOK.PL to księgarnia internetowa, która oferujemy zbiór książek dostępnych w postaci cyfrowej (ebooki, audiobooki) w formatach Mobi, epub, pdf oraz mp3. Serwis umożliwia zakup eprasy, jednak oferta ogranicza się do kilku numerów magazynu literackiego „Książki”. Księgarnia gromadzi różnorodne tytuły. W swojej ofercie ma m.in. książki akademickie, lektury szkolne, literaturę piękną, dziecięcą, biografie, literaturę z zakresu informatyki, medycyny, humanistyki, biznesu. Serwis oprócz zakupu, umożliwia wypożyczanie książek online na tydzień lub miesiąc. Oprócz płatnych tytułów księgarnia udostępnia wybrane tytuły nieodpłatnie.

Użytkownik ma kilka możliwości wyszukiwania interesujących go książek. Na stronie głównej znajduje się wyszukiwarka ogólna, a także opcja wyszukiwania zaawansowanego. Dodatkowo można wybrać format, który nas interesuje i wyszukiwać tytuły tylko w takiej postaci.

Projekt strony jest prosty i intuicyjny. Na stronie głównej znajdują się wszystkie informacje, które użytkownik potrzebuje, aby zapoznać się z kolekcją i dokonać wyboru zakupu lub wypożyczenia. Niezbędne jest zalogowanie się, jednak nie zajmuje to dużo czasu, a daje możliwość korzystania z opcji Moja półka zarówno przy planowaniu zakupów, jak i wypożyczaniu książek.

Wady: niektóre kategorie są zbyt szerokie, ich zawartość nie jest oczywista; uboga oferta eprasy

Szczególne zalety  bogata oferta, możliwość wypożyczenia książki, prosta obsługa

Kontakt: biuro@ebook.pl

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *