bedtime zrzut

Bedtime-Story

http://www.bedtime.com/

Strona bedtime.com została zarejestrowana 6.01.1999 r. przez Jeffrey’a Smitha i służy do zamieszczania historii dla najmłodszych napisanych przez rodziców, dzieci lub każdą inną osobę, która chce udostępnić za darmo swoje opowiadania w sieci. Propozycje można zgłaszać wysyłając je, wraz z krótką informacją o sobie, na podany adres e-mail.

Witryna utrzymywana jest z reklam (w zakładce Reklama podane są informacje dotyczące możliwości zamieszczania na stronie banerów reklamowych w przystępnej cenie). Strona jest prosta w obsłudze, łatwo dotrzeć do konkretnych tekstów, dzięki zamieszczonym działom: Krótkie opowiadania, Wiersze, Wieczorne informacje, Modlitwy, Szkolna strefa, Muzyka oraz Autorzy (krótkie informacje o autorach tekstów). Pod każdym tekstem widnieje rok jego dodania, a także inicjały autora. Można pobierać materiały umieszczone na stronie z zachowaniem wszelkich praw autorskich. Nie można kopiować, publikować ani przesyłać zawartości strony, dla celów publicznych lub komercyjnych bez pisemnej zgody od bedtime.com, LLC.

Wady: Często występują „ślepe linki”. Większość tekstów pojawia się jako HTML, ale niektóre otwierają się w PDF, co nie jest w żaden sposób zaznaczone. Utwory są publikowane z wykorzystaniem różnych czcionek, odmiennych układów tekstu na stronie. Sporadycznie przy opowiadaniach czy wierszach pojawiają się bardzo proste grafiki, które nie zachęcają do lektury (użytkownik ma wrażenie, że wygląd strony pozostaje niezmieniony od 1999 r.).

Kontakt: Jeffrey Smith ATTN BEDTIME.COM care of Network Solutions, PO Box 459, Drums, Pensylwania 18222, US; Tel.: 570-708-8780; Email: k39pw8p243f@networksoolutionsprivateregistration.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *