Bez tytułu

Czytelnia Onet.pl

 http://www.czytelnia.onet.pl/  

Czytelnia działa na platformie Onet.pl, którego właścicielem jest Grupa Onet.pl, jedna       z najbardziej rozpoznawalnych firm medialnych w Polsce.

 Onet to skrót nazwy Optimus Net, wymyślony w 1996 r. przez Zbigniewa Zycha, pierwszego formalnie zatrudnionego w firmie pracownika. Do czytelni można dostać się  ze strony głównej portalu Onet.pl, klikając odpowiednio w zakładki u góry strony: Wiedza  →  Więcej →  Książki A-Z.

Czytelnia Onet.pl umożliwia śledzenie na bieżąco nowości pojawiających się na rynku.   W zakładce Nowości znajdują się krótkie opisy książek wraz z informacjami o dacie wydania, wydawcy i kategorii. Onet umożliwia użytkownikom ocenę poszczególnych pozycji – przyznawanie „piórek” oraz dodawanie e-recenzji i komentarzy. Użytkownikom udostępnianie są także fragmenty książek w zakładce Do poczytania. Nie ma żadnych plików do ściągnięcia.

Strona jest intuicyjna i łatwo się z niej korzysta, mimo dużej ilości reklam.  Ostatnie aktualizacje są z 2011 r. Od tego czasu newsy ze świata książki pojawia się w nowym serwisie Onetu – kultura.onet.pl. Jest on poświęcony sprawom literatury, filmu, muzyki, teatru i sztuk pięknych. Dział Literatura zasadniczo nie różni się od Czytelni. Użytkownik ma dostęp do nowości, recenzji, artykułów i rozmów. Można również poczytać fragmenty książek.

Kontakt: Grupa Onet.pl S.A. ul. Gabrieli Zapolskiej 44, 30-126 Kraków
tel. (012) 277 40 00

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *