zlotemysli

Złote Myśli

https://www.zlotemysli.pl

Złote Myśli to wydawnictwo internetowe działające od 2003 r. Do 2012 r. wydało już około 300 tytułów, które zostały sprzedane w ponad 150 tys. egzemplarzy. Misją serwisu jest dostarczanie narzędzi, zawierających więdzę praktyczną i motywujących do działania, które mają pomóc w osiągnięciu sukcesu.

Serwis wydaje głównie poradniki pomagające osiągnąć sukces, m.in. pozycje motywacyjne, dotyczące samodoskonalenia, rozwoju osobistego, psychologii sukcesu, relacji międzyludzkich, perswazji i manipulacji, biznesu, przedsiębiorczości, inwestowania, szybkiej nauki, nauki języków obcych czy edukacji finansowej. Na stronie można również kupić plakaty motywacyjne. Darmowo dostępne są filmiki oraz kilkanaście e-booków zachęcających do działania i wiary we własne możliwości.

Wydawnictwo wydaje przede wszystkim publikacje w wersji elektronicznej (PDF), wersje drukowane w postaci książkowej, jak również książki audio (także na CD) opracowane we współpracy z profesjonalnymi lektorami.

Publikacje można wyszukiwać poprzez kategorie lub w oknie wyszukiwarki. Wszystkie potrzebne informacje do złożenia zamówienia czy informacje o serwisie znajdują się na stronie.

Strona jest stosunkowo przejrzysta i intuicyjna, a także na bieżąco aktualizowana. Po zarejestrowaniu się w serwisie istnieje możliwość korzystania z rabatów i zniżek, jak również zamieszczania opinii i ocen. Serwis posiada konto na Facebooku.

Szczególne zalety: zakładka z darmowymi e-bookami; możliwość skorzystania z programu partnerskiego oraz programu VIP umożliwiającego za jednorazową opłatą roczny dostęp do wszystkich publikacji Złotych Myśli.

Kontakt: Złote Myśli Sp. z o.o., ul. Toszecka 102, 44-117 Gliwice, tel. (032) 230 46 91, e-mail: kontakt@zlotemysli.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *